| Material | SS304 |
|---|---|
| Brand | kunyou |
| Application | leaves ,capsules, paintball,fruit |
| hole size | 2-8mm |
| useage | Pharmacutical ,food |
| Bahan | SS304 |
|---|---|
| Merek | Kunyou |
| Aplikasi | daun, kapsul, paintball, buah |
| Ukuran lubang | 2-8mm |
| penggunaan | Farmasi, makanan |
| Jenis | Peralatan mengisi |
|---|---|
| Aplikasi | Kapsul |
| Kapasitas | Disesuaikan |
| Bahan | 304/316L stainless steel |
| Sertifikasi | ISO CE |
| Bahan | SS304 Logam |
|---|---|
| Jaminan | 12 bulan |
| Cocok Untuk | Game CS |
| Nama Produk | Mesin Game Piintball |
| Penggunaan | Taman Hiburan |
| Application | Paintball Production |
|---|---|
| Type | Filling Equipment |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Product name | Small Automatic Micro Fish Oil Paintball Softgel Encapsulation Machine |
| Application | Paintball Production |
|---|---|
| Type | Filling Equipment |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Material | SUS304/316L |
| Bahan | SS316/304 |
|---|---|
| Kekuatan | 1,5kW |
| UKURAN | 282*526 |
| Waran | 1 tahun |
| Lubang | 4-8mm |
| Bahan | SS316/304 |
|---|---|
| Kekuatan | 1,5kW |
| UKURAN | 282*526 |
| Waran | 1 tahun |
| Lubang | 4-8mm |
| Bahan | SS316 |
|---|---|
| Layanan | Teknisi tersedia |
| Warantee | 1 tahun |
| Kontrol | PLC |
| UKURAN | 580*600 |
| Bahan | SS |
|---|---|
| UKURAN | 580*600 |
| listrik | Seimens |
| Warantee | 1 tahun |
| Blok panduan | APD |