| Application | softgel manufacturing |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Material | Stainless Steel316 |
| Product name | Small Automatic Micro Fish Oil Paintball Softgel Encapsulation Machine |
| Kemasan rincian | Kandang kayu |
|---|---|
| Waktu pengiriman | 60 hari |
| Syarat-syarat pembayaran | T/T, L/C |
| Menyediakan kemampuan | 6 set/set per tahun |
| Tempat asal | Cina, Beijing |
| Application | softgel manufacturing |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Material | Stainless Steel316 |
| Product name | Small Automatic Micro Fish Oil Paintball Softgel Encapsulation Machine |
| Bahan | SS304/316 |
|---|---|
| Ukuran | 3-8mms |
| Kapasitas | 8 bola per detik |
| Nama | Bola 3mm per detik ukuran 2-8mm mesin kapsul gelatin lunak mulus |
| Kemasan rincian | Kandang kayu |
| Type | Filling Machine |
|---|---|
| Application | Medical |
| Automatic grade | Automatic |
| Condition | New |
| Packaging type | Capsule |
| Konsumsi Daya | 1,5kw |
|---|---|
| Catu Daya | 380V/50Hz |
| Cetakan | tidak ada cetakan |
| Aplikasi | Kapsul |
| Jenis | Mesin enkapsulasi |
| Shaping mode | Die Casting |
|---|---|
| Mould base | bottom inject |
| Runner | 0-5rpm |
| Cavity | 2-72 cavity |
| Design software | Solidworks |
| Konsumsi Daya | 1,5kw |
|---|---|
| Catu daya | 380V/50Hz |
| Cetakan | tidak ada cetakan |
| Kapasitas | 8-12ball/jam |
| Listrik | Merek terkenal |
| Material | AL or Cu |
|---|---|
| Size | 4,6,8,10,12 inch |
| Shipment | Fedex and DHL |
| Manufacture | CNC center |
| time | 3-5days |
| Bahan | Al atau Cu |
|---|---|
| Ukuran | 4,6,8,10,12 inci |
| Pengiriman | FedEx dan DHL |
| Pembuatan | Pusat CNC |
| Waktu | 3-5 hari |