| Bahan | Plastik Food Grade |
|---|---|
| Warna | putih |
| Ukuran | 762*600*55mm |
| Aplikasi | Kapsul, permen, paintball, dll |
| Fungsi | Tumpukan, bantalan suhu tinggi |
| Material | SS304 |
|---|---|
| Brand | kunyou |
| Application | leaves ,capsules, paintball,fruit |
| hole size | 2-8mm |
| useage | Pharmacutical ,food |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Motor | 1 |
| Cpacity | 50kg each |
| Size | 1m each |
| Market Date | 2010 |
| Material | SS304 |
|---|---|
| Brand | kunyou |
| Application | leaves ,capsules, paintball,fruit |
| hole size | 2-8mm |
| useage | Pharmacutical ,food |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Motor | 1 |
| Cpacity | 15kg each |
| Size | 3m |
| Market Date | 2010 |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Guide Block | Special Design |
| Certificate | ISO9001 |
| Application | Polish and Drying |
| Size | As Requirement |
| Bahan | SS316 |
|---|---|
| Melayani | Teknisi tersedia |
| Ukuran Gulungan Dadu | 80*100mms |
| Kapasitas | 22800 Kapsul/H. |
| Sertifikat | CE |
| Bahan | SS304 |
|---|---|
| Kapasitas | 300.000 per jam |
| Warantee | 1 tahun |
| Presisi | 0,1 mm |
| Kontrol | PLC |
| Material | Stainless steel |
|---|---|
| Application | Softgel capsule making |
| usge | capsule filling machine |
| Type | Automatic packing machine |
| Size | 2100*980*1200 |
| Aplikasi | Cairan |
|---|---|
| Jenis | Peralatan mengisi |
| Jaminan | 1 tahun |
| Kontrol | PLC |
| Perawatan kesehatan | Kapsul gelatin lunak |